Moed om te vechten, moed om te dragen, moed om te veranderen en moed om anderen te helpen. Harmonie Arti Alphen viert de moed met muziek. Het voorjaarsconcert ‘Courage’ staat in het teken van muziek over waargebeurde en fictieve verhalen waarin de hoofdpersonen grote moed tonen. Startersensemble Toetie, opleidingsorkest Jong Arti en concertharmonie Groot Arti geven het avondvullende concert op 12 april in Theater Castellum.
Verhalen van mensen die boven zichzelf uitstijgen, kunnen óns inspireren, maar óók componisten, en dat is tijdens dit concert te horen. Van Robin Hood die stal van de rijken en gaf aan de armen, tot de geallieerden op de stranden van Normandië. En van de tot slaaf gemaakten op de katoenvelden tot de soldaten in de Amerikaanse burgeroorlog die streden voor hun bevrijding. Wat zou ons leven zijn zonder moed?
Traditiegetrouw is de gehele vereniging te beluisteren tijdens het voorjaarsconcert. Opleidingsorkest Jong Arti onder leiding van Frank Ohm en startersensemble Toetie onder leiding van Jet Theunissen spelen onder andere muziek uit de films Tarzan, Alladin en Pink Panther.
Groot Arti met dirigent Jan Gerrit Adema brengt onder meer het indrukwekkende ‘War & Peace’ en de bijzondere compositie ‘Spartacus’, waarover dirigent Adema een korte inleiding zal geven.
Het concert begint om 20.00 uur, om 19.30 uur gaat de zaal open. Kaartjes kosten € 17,00 (tot en met 16 jaar; € 11,00), inclusief pauzeconsumptie, en zijn te verkrijgen via Ticketkantoor.nl: